Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.
Щирість автора, його любов до народу, до рідної землі, а також мова, співуча, як пісня і багата, як історія народу, викликали захоплення.
  постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім’я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.
  Тарас Шевченко – поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист, який залишив велику образотворчу спадщину-понад тисячу творів.

В актовій залі технікуму відбувся творчий вечір, присвячений великому Кобзарю – пам’яті Т.Г. Шевченка. Студенти сьогодні декламували і слухали поезію Тараса Шевченка. Не з примусу, не заради оцінки – з переконання, усвідомлення власного національного коріння.

Студенти разом з викладачем Людмилою Данкевич підготувалися не просто відповідально, а творчо, за покликом серця.

Шевченкове слово звучало із уст молодих людей, яким тільки по 15-17 років. А вони – майбутнє нашої держави.