Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця.

З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й по всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цьогорічний радіодиктант національної єдності є ювілейним – 20-м за рахунком. Найактивнішими його учасниками традиційно є школярі, студенти та викладачі навчальних закладів, але щороку диктант розширює межі –  у ньому беруть участь представники найрізноманітніших професій та відомі українці.

Разом із усією Україною, і не тільки, долучився до цієї акції й наш технікум. І навіть умови дистанційного навчання не змогли стати нам на заваді. Адміністрація закладу, викладачі, майстри виробничого навчання, студенти – усі, хто писав сьогодні диктант, продемонстрували солідарність з тими, хто любить і шанує рідне слово, хоче, щоб українці говорили українською мовою й зберегли її для нащадків!