Ми – студентство завжди були попереду суспільних перетворень і не раз доводили відданість своїй країні.

Ми маємо не просто реагувати на зміни, які відбуваються у суспільстві, зокрема, в освіті – ми маємо стати авангардом, рушійною силою цих змін.

Ми не можемо залишатись осторонь подій, які впливають на наше майбутнє.

Ми – студенти Новочорторийського державного аграрного технікуму  приєднуємось до Всеукраїнського флешмобу «Підтримай фахову передвищу освіту» та запрошуємо долучитись всіх, кому не байдужа доля наших закладів освіти.

Ми проти прийняття зареєстрованих у Верховній Раді України законопроектів № 4207 та 4207-1, якими нівелюється або практично знищується фахова передвища освіта, як окремий складник системи освіти.

МИ проти об’єднання фахової передвищої освіти з професійно-технічною!

Ми виступаємо за функціонування фахових коледжів в системі освіти.

Ми за те, щоб зареєстровані  законопроекти  пройшли громадське обговорення

Закликаємо кабінет міністрів та депутатів Верховної Ради України не допустити розгляд та схвалення законопроектів № 4207 та 4207-1 без попереднього обговорення його з представниками закладів фахової передвищої освіти!

Ми за конструктивні та зважені зміни в освіті!