18 травня з студентами випускних груп Новочорторийського ДАТ зустрілися представники Поліського національного університету Недільська Лариса Василівна – заступник декана факультету обліку і фінансів, доцент кафедри фінансів і кредиту, Гайдучок Тетяна Станіславівна – доцент кафедри бухгалтерського обліку, аудиту і оподаткування, Паламарчук Тетяна Миколаївна – доцент кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції. Студенти з цікавістю ознайомились з перспективою продовження навчання за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Комп`ютерні науки”, “Інформаційні системи та технології”, “Міжнародні економічні відносини”. Це була чудова нагода випускникам технікуму поставити питання, які їх хвилюють стосовно майбутнього навчання та поспілкуватися з викладачами університету.

Дякуємо за співпрацю Поліському національному університету!