
спеціаліст вищої категорії
викладач-методист
Відділення об’єднує три спеціальності :
- Агрономія
- Облік і оподаткування
- Фінанси, банківська справа та страхування
Викладачі відділення забезпечують якісну підготовку висококваліфікованих, конкурентноздатних фахівців, здатних у нових соціально-економічних умовах вирішувати питання господарювання , реалізовувати власні здібності.
Досягнення цієї мети здійснюється шляхом:
• впровадження інтерактивних та інформаційно-комунікативних технологій навчання;
• удосконалення методичної роботи кожного викладача;
• підвищення кваліфікаційного рівня викладачів, вивчення, узагальнення і розповсюдження передового педагогічного досвіду, застосування нових педагогічних технологій;
• вдосконалення навчально-матеріальної бази та розробкf методичних рекомендацій з використання наочних посібників та інформаційно-комунікаційних технологій;
• ефективної організації самостійної роботи студентів.
Сьогоднішні студенти вивчають не лише теоретичні основи спеціальних дисциплін, але й беруть участь у науково – дослідній роботі, мають змогу підвищити свій фаховий рівень під час проходження навчальних та технологічних практик в державних, приватних господарствах агропромислового комплексу, навчально – практичних центрах.
До послуг студентів – обладнані навчальні кабінети і лабораторії, навчальне колекційно-дослідне поле, навчальна бухгалтерія.
.


















Студенти проходять виробничу практику в організаціях, підприємствах і установах різних галузей діяльності та форм власності: на виробництві, торгівельних і комерційних установах, бюджетних установах, банках, страхових компаніях, фінансово-кредитних установах, органах соціального забезпечення, органах Державного казначейства.




Викладачі відділення заняття проводять творчо, на високому професійному, методичному рівні. Володіють технологіямитворчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей студентів, впроваджують передовий педагогічний досвід, формують навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.
Висока кваліфікація педагогічних працівників, відповідна матеріально-технічна база на основі сучасних комп’ютерних технологій та програмного забезпечення дозволяє здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців усіх спеціальностей, здатних утвердити себе в умовах конкуренції на ринку праці.
Студентам цікаво навчатися завдяки активному використанню різних форм і методів навчання, які дозволяють розкрити індивідуальність кожного студента. Творча студентська молодь бере активну участь у професійних конкурсах, екскурсіях на провідні підприємства і організації, фахових олімпіадах, наукових конференціях, ділових іграх, під час яких студенти демонструють набуті теоретичні знання та практичні навички.


Поряд з професійною підготовкою, створені всі умови для розвитку у студентів творчих здібностей за різними напрямами, що урізноманітнює студентське життя, роблячи його більш насиченим і цікавим.
Студенти є активними учасниками наукового студентського товариства, приймають активну участь у конкурсах, художній самодіяльності, спортивних змаганнях .









Колектив відділення здійснює цілеспрямовану роботу для примноження здобутків коледжу, збагачення його традицій.
Співпраця, робота в команді, інновації – це наше сьогодення і наші перспективи. І головне при цьому – не намагатися стати кращими за інших, а прагнути стати завтра кращими за нас сьогоднішніх.