Про бібліотеку

 

          Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.  Памятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Сухомлинський В.О

  

       

    Бібліотека Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу є культурно-просвітницьким підрозділом, який забезпечує навчальною літературою та інформацією навчально-виховний процес.

Мета діяльності бібліотеки  –  зробити інформацію доступною.

Основні завдання бібліотеки коледжу:

-стимулювання студентів до читання та пошуку інформації для успішного оволодіння знаннями з обраної спеціальності;

-інформаційна підтримка навчального процесу;

-формування інформаційної культури особистості;

-створення оптимальних умов для самостійної роботи.

Процес обслуговування користувачів бібліотеки поєднує традиційні та нові Інтернет технології, використовуються різні методи масової та індивідуальної бібліотечної роботи.

 

В усі роки діяльності в бібліотеці завжди працювали віддані своїй справі професіонали. Нині в бібліотеці коледжу працюють Осадчук Алла Мартинівната  та Мшанецька Майя Миколаївна – кваліфіковані, знаючі спеціалісти, які вчасно  і якісно надають бібліотечні послуги відвідувачам.

Починаючи з першої книги, працівники бібліотеки прикладали багато зусиль для формування бібліотечного фонду на основі накопичення та систематизації інформаційних ресурсів.

Фонд бібліотеки налічує 34479 примірників, в т.ч. навчальної, методичної, довідкової, художньої та періодичної літератури.

 

 

Поповнення фонду здійснюється за рахунок надходжень централізованого забезпечення Міністерства освіти і науки України, Державної установи “Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти” , Центру навчальної літератури, видавництва «Ліра-К», меценатів.

         Професійно укомплектований бібліотечний фонд відповідає змісту навчання майбутніх спеціалістів сільського господарства та служить запорукою якісної освіти та виховання.

 Бібліотека передплачує 37 періодичних видань.

 

 

Показники роботи бібліотеки :

                                  користувачів – 920

                                  книговидача за рік – 59000 примірників

                                  кількість відвідувань-19000

Графік роботи бібліотеки             

Читальна зала з 8.00 до 17.00

Абонемент       з 8.00 до 17.00

Вихідний:         субота, неділя