Гуртожиток

Гуртожиток коледжу призначений для проживання студентів із самообслуговуванням і самоврядуванням.

ТОМЧУК Тетяна, комендант гуртожитку, медична сестра
Гуртожиток

Гуртожиток – це 5-ти поверховий будинок секційного типу, який містить 22 секції. Кожна секція має 7 кімнат, кухню, санвузол. Гуртожиток розрахований для проживання  450 студентів.
      До послуг студентів – кімната для самопідготовки, кімната для відпочинку, актова зала для проведення культурно-масових заходів, прасувальна кімната,  перукарня
. Завідувач гуртожитку забезпечує утримання приміщень гуртожитку в належному стані відповідно до встановлених санітарних норм.     Вартість проживання в гуртожитку – 350 грн в місяць.

КУЧЕРУК Наталія, вихователь
ШПОРТУН Тамара, вихователь

Студенти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і  дотримуватись Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку. В гуртожитку обирається рада студентського самоврядування, яка є ланкою між адміністрацією і студентством. Головним завданням студентського самоврядування є захист життєвих прав та інтересів студентської молоді, яка проживає в гуртожитку

За участі студради проводяться огляди-конкурси на кращу кімнату в студентському гуртожитку. Багато уваги приділяється організації дозвілля та відпочинку студентів. Особливі зусилля працівники гуртожитку у своїй роботі надають питанням виховання у студентів доброти, чуйності, високої моралі, милосердя, охайності, створюють таку атмосферу, яка б давала відчуття захищеності, комфорту, впевненості, радості життя.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу DSC08095-1024x682.jpg

До послуг студентів їдальня на 220 посадочних місць, яка знаходиться поряд з гуртожитком та буфет в навчальному корпусі