Звернення директора

                                                                                                                       Шановні друзі!

      Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж є одним із найстаріших серед аграрних вищих навчальних закладів України. Маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення, ми впевнено дивимося у майбутнє. Розпочавши свою діяльність ще у 1920 році, наш заклад є значним науковим, культурним і громадським осередком Полісся.  

                   Кожне покоління студентів і викладачів з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки  та утверджуючи їх на міжнародному рівні. Сьогодні  Новочорторийський технолого-економічний фаховий коледж – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.          

     Коледж динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.              

     Місія коледжу – здійснення вагомого вкладу в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.  

     Коледж стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.        

     Освіта й наука є безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на століття уперед. Високоосвічені люди формують еліту держави й ведуть країну у майбутнє. Викладацький колектив Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє професійне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня.                              

     Навчайтесь у нашому коледжі, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус Новочорторийського технолого-економічного фахового коледжу.

 Ми хочемо, щоб ви були успішними та особливими!                                                                  

    Приєднуйтеся до нашої студентської родини!

 
                                                                                                                                                                     Директор коледжу Володимир Вержаківський