Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

 
 
 

Звернення директора

                                                                                                                       Шановні друзі!

      Новочорторийський державний аграрний технікум є одним із найстаріших серед аграрних вищих навчальних закладів України. Маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення, ми впевнено дивимося у майбутнє. Розпочавши свою діяльність ще у 1920 році, наш заклад є значним науковим, культурним і громадським осередком Полісся.  

                   Кожне покоління студентів і викладачів з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки  та утверджуючи їх на міжнародному рівні. Сьогодні  Новочорторийський державний аграрний технікум – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.          

     Технікум динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.              

     Місія технікуму- здійснення вагомого вкладу в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.  

     Технікум стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.        

     Освіта й наука є безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на століття уперед. Високоосвічені люди формують еліту держави й ведуть країну у майбутнє. Викладацький колектив Новочорторийського державного аграрного технікуму   працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє професійне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня.                              

     Навчайтесь у нашому технікумі, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус Новочорторийського державного аграрного технікуму.    Ми хочемо, щоб ви були успішними та особливими!                                                                       Приєднуйтеся до нашої студентської родини!

 
                                                                                                                                                                     Директор технікуму  В.М. Вержаківський

 

" " " " " " " "