Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

Музей історії технікуму

  Музей створений у 2015 р. з ініціативи адміністрації та педагогічного колективу технікуму. На стендах музею відображена історія технікуму, яка бере свій початок ще з 1920 р. Профіль музею – освітній. 

Експозиція музею відкривається матеріалами  та архівними документами з історії села, садиби Прушинських-Оржевських та інших архітектурних пам’яток Чорториї.

 

Особливе місце відведено Оржевській Наталії Іванівні – в минулому власниці маєтку, парку, млина, а згодом меценатці й викладачці новоствореного технікуму.

 

Окремі частини цієї експозиції поєднано із видатними особами, що якимсь чином вплинули на  історію села Нова Чортория та розвиток технікуму.

 

Фотографії, колажі, картини, ксерокопії, альбоми, особисті записники, спогади, предмети, газетні та друковані матеріали – все це ілюструє поетапний процес становлення та розвитку технікуму до сьогоднішніх днів.

 

Перед відвідувачами представлено книги та методичні напрацювання кращих викладачів технікуму, грамоти, кубки та нагороди.

 

 Чільне місце в музеї займають державні та технікумівські символи: герб, прапор, гімн. 

 

Завершальною  є експозиція  «Сьогодення технікуму». Тут широко представлена науково-педагогічна й освітня діяльність циклових комісій, досягнення викладачів і студентів у галузі освіти, навчання та виховання.  

          Музей історії технікуму – потужний інформаційний центр, який єднає два простори – минуле і майбутнє, навчає           цінувати досвід і дбати про день прийдешній.

Якщо ви маєте цікаві фотоматеріали, архівні документи, власні спогади, певні трудові досягнення після закінчення нашого технікуму, ми будемо раді розмістити їх в музеї.

Надсилайте матеріали на адресу технікуму (вул. Незалежності 36, с. Нова Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13120) або на електронну адресу

(NCHAT@yandex.ua)