Музей історії коледжу

  Музей історії коледжу створений у 2015 р. з ініціативи адміністрації та педагогічного колективу . На стендах музею відображена історія коледжу, яка бере свій початок  з 1920 р. Профіль музею – освітній.

    Експозиція музею відкривається матеріалами  та архівними документами з історії села, садиби Прушинських-Оржевських та інших архітектурних пам’яток Чорториї.

    Особливе місце відведено Оржевській Наталії Іванівні – в минулому власниці маєтку, парку, млина, а згодом меценатці й викладачці новоствореного технікуму.

    Окремі частини цієї експозиції поєднано із видатними особами, що якимсь чином вплинули на  історію села Нова Чортория та розвиток коледжу.

    Фотографії, колажі, картини, ксерокопії, альбоми, особисті записники, спогади, предмети, газетні та друковані матеріали – все це ілюструє поетапний процес становлення та розвитку коледжу до сьогоднішніх днів.

    Завершальною  є експозиція  «Сьогодення технікуму». Тут широко представлена науково-педагогічна й освітня діяльність циклових комісій, досягнення викладачів і студентів у галузі освіти, навчання та виховання.  

Сьогодні музей – центр проведення цікавих заходів, екскурсій, просвітницької та пошукової роботи, потужний інформаційний центр, який єднає два простори – минуле і майбутнє, навчає цінувати досвід і дбати про день прийдешній.

Якщо ви маєте цікаві фотоматеріали, архівні документи, власні спогади, певні трудові досягнення після закінчення нашого навчального закладу, ми будемо раді розмістити їх в музеї історії коледжу.

Надсилайте матеріали на адресу коледжу (вул. Незалежності 36, с. Нова Чортория, Любарський р-н, Житомирська обл., 13120) або на електронну адресу p8142@meta.ua