Технікум

Про технікум

Новочорторийський державний аграрний технікум – один із провідних та найстаріших вищих навчальних закладів Житомирщини.

Наш технікум має багату історію та добрі традиції. Потужна та об’ємна  матеріально-технічна база гармонійно поєднується із неповторною атмосферою єднання студентства.

Сьогодні  Новочорторийський державний аграрний технікум – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.

Технікум динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

Місія технікуму- здійснення вагомого вкладу в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.

 

На сьогоднішній день у Новочорторийському державному аграрному технікумі  фахову освіту здобувають близько 600 майбутніх спеціалістів на трьох відділеннях денної та заочної форм навчання. Наш технікум проводить підготовку молодших спеціалістів із п’яти спеціальностей:

«Агрономія»

«Бухгалтерський облік і оподаткування»

«Ветеринарна медицина»

«Технологія виробництва та переробки  продукції тваринництва»

«Фінанси, банківська справа і страхування»

 

 

Навчальний процес забезпечують 96 викладачів, в тому числі 54 викладачі вищої категорії, 8 викладачів-методистів. За науково-методичні розробки та видання книг, педагогічні напрацювання та сільськогосподарські досягнення колектив технікуму неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти та науки та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Матеріально-технічна база технікуму представлена двома навчальними корпусами, в яких розміщуються 48 кабінетів і лабораторій, 4 комп’ютерні класи з виходом до мережі інтернет, сучасна бібліотека, читальний зал, актова зала на 450 місць, спортивний зал. Для практичної підготовки є навчально-дослідне поле, навчально-виробнича клініка ветеринарної медицини, навчальний денний стаціонар, теплиця, навчально-виробнича майстерня, навчальна бухгалтерія.

 

 

Виробничу технологічну та переддипломну практики студенти проходять в кращих підприємствах і установах аграрного, промислового та фінансового сектору України.

Під час основного навчання в технікумі студенти мають можливість здобувати додатково  робочі професії:

  • Водій транспортних засобів категорії “В” і “С”
  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія “А”)
  • Оператор комп’ютерного набору.

До послуг студентів гуртожиток, спортивно-оздоровчий комплекс, їдальня  на 220 посадочних місць, буфет.

Студенти навчального закладу є постійними учасниками обласних та республіканських олімпіад, конкурсів, фестивалів  (Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Софіївські зорі» серед аграрних ВНЗ І-IV р.а., Всеукраїнський огляд-конкурс «Гуртожиток – мій дім», обласний міжвузівський огляд-конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна», регіональний конкурс «Кращий студент року» серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Житомирської та Хмельницької областей,  Всеукраїнська олімпіада з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ін..

Особливу увагу в технікумі приділяють фізичному вихованню і масовому спорту, які стали важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання,  підготовки до високої продуктивної праці, захисту Батьківщини, організації змістовного дозвілля.

Після закінчення технікуму студенти мають можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІУ рівня акредитації в рамках ступеневої освіти.

Гордість технікуму – це його випускники, які працюють на різних посадах у агропромислових формуваннях, є керівниками виробничих підрозділів, працівниками органів управління, відомими вченими і просто добрими людьми.

Плідно працюючи ось уже понад 95 років, Новочорторийський державний аграрний технікум є осередком аграрної освіти на Житомирщині.  Наш навчальний заклад дав путівку в життя близько 50000 фахівцям найпочесніших на землі сільськогосподарських  професій.

Ми раді вітати вас в Новочорторийському  державному аграрному технікумі !