Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

 
 
 

Про технікум

      

 

 

 Новочорторийський державний аграрний технікум

один із провідних та найстаріших вищих навчальних закладів Житомирщини.                                                                                                   

    Наш технікум має багату історію та добрі традиції. Потужна та об’ємна  матеріально-технічна база гармонійно поєднується із неповторною атмосферою єднання студентства.

    Сьогодні  Новочорторийський державний аграрний технікум – це стабільно висока якість освіти і затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний авторитет серед професіоналів освітян агропромислового комплексу України.

    Технікум динамічно розвивається і вдосконалюється,  впроваджуючи в освітню діяльність новітні технології, щоб відповідати постійно зростаючим стандартам освіти.

    Місія технікуму– здійснення вагомого вкладу в суспільний розвиток через генерування нових  знань та підготовку висококваліфікованих, конкурентних фахівців та креативних особистостей.

     На сьогоднішній день у Новочорторийському державному аграрному технікумі  фахову освіту здобувають близько 500 майбутніх спеціалістів на двох відділеннях денної та заочної форм навчання. Наш технікум проводить підготовку молодших спеціалістів із п’яти спеціальностей:

«Агрономія»

« Облік і оподаткування»

«Ветеринарна медицина»

«Технологія виробництва та переробки  продукції тваринництва»

«Фінанси, банківська справа і страхування»

    Навчальний процес забезпечують 55 викладачів, в тому числі 43 викладачі вищої категорії, 11 викладачів-методистів. За науково-методичні розробки та видання книг, педагогічні напрацювання та сільськогосподарські досягнення колектив технікуму неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства освіти та науки та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

     Матеріально-технічна база технікуму представлена двома навчальними корпусами, в яких розміщуються 48 кабінетів і лабораторій, 4 комп’ютерні класи з виходом до мережі інтернет, сучасна бібліотека, читальний зал, актова зала на 450 місць, спортивний зал. Для практичної підготовки є навчально-дослідне поле, навчально-виробнича клініка ветеринарної медицини, навчальний  стаціонар, теплиця, навчально-виробнича майстерня, навчальна бухгалтерія.    

 

  Виробничу технологічну та переддипломну практики студенти проходять в кращих підприємствах і установах аграрного, промислового та фінансового сектору України.

Під час основного навчання в технікумі студенти мають можливість здобувати додатково  робочі професії:

  • Водій транспортних засобів категорії “В” і “С”

  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорія “А”)

  • Оператор комп’ютерного набору.

До послуг студентів гуртожиток, спортивно-оздоровчий комплекс, їдальня  на 220 посадочних місць, буфет.

Студенти навчального закладу є постійними учасниками обласних та республіканських олімпіад, конкурсів, фестивалів  (Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Софіївські зорі» серед аграрних ВНЗ І-IV р.а., Всеукраїнський огляд-конкурс «Гуртожиток – мій дім», обласний міжвузівський огляд-конкурс художньої самодіяльності «Студентська весна», регіональний конкурс «Кращий студент року» серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Житомирської та Хмельницької областей,  Всеукраїнська олімпіада з української мови імені Петра Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ін..

 Особливу увагу в технікумі приділяють фізичному вихованню і масовому спорту, які стали важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання,  підготовки до  продуктивної праці, захисту Батьківщини, організації змістовного дозвілля.  

Після закінчення технікуму студенти мають можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІУ рівня акредитації в рамках ступеневої освіти.

Гордість технікуму – це його випускники, які працюють на різних посадах у агропромислових формуваннях, є керівниками виробничих підрозділів, працівниками органів управління, відомими вченими і просто добрими людьми. 

Плідно працюючи ось уже понад 95 років, Новочорторийський державний аграрний технікум є осередком аграрної освіти на Житомирщині.  Наш навчальний заклад дав путівку в життя близько 50000 фахівцям найпочесніших на землі сільськогосподарських  професій.

Ми раді вітати вас в Новочорторийському  державному аграрному технікумі !

 

 

" " " " " " " "