Найкращі серед рівних!


Від можливого до реального!

Відкрий себе у НДАТ!

Об’єднуємо яскравих і креативних!

Тут відкриваються двері до успіху!

Майбутнє у твоїх руках!

Дорогу осилить той хто йде!

Навчання в НДАТ допоможе реалізувати ваші мрії!

Відкрий талант у собі!

Практичні знання для сучасного життя!

Якісна освіта – ваш вибір!

Лідерами не народжуються – Лідерами стають!

Діяльність студради

Студентське життя –  радісне і тривожне, складає неповторну композицію, в основі якої всеперемагаюче торжество молодої людини, її величні звершення і творчі здобутки.

Студентство технікуму живе багатогранним, творчим життям сучасної студентської молоді, оволодіває професійними знаннями і вміннями, вчиться працювати і спілкуватися, збагачується духовно, підвищує особистий культурний рівень.

         У технікумі визначена чітка система студентського самоврядування, діє студентський профком. Це дає змогу студентам оволодіти навичками громадської роботи, пробудити їхню активність, виховувати почуття відповідальності  за кожну справу.

 

 

 

      Студентське самоврядування в технікумі – це ефективна форма участі студентів у вирішенні загальнотехнікумських питань, забезпеченні виконання студентами їх обов’язків, реалізації соціальних, економічних та творчих інтересів і захисту їх прав.

 

 

 

Основною метою студентського самоврядування є розвиток громадянської активності студентської молоді, підтримка студентських ініціатив, оволодіння навичками управлінської діяльності, створення системи комунікацій в студентському середовищі.

 

   

 

Результатом  ефективної роботи студентської ради є робота клубів за інтересами, створення презентацій та відеофільмів на різну тематику, проведення профорієнтаційної роботи, організація  благодійних акцій, екскурсій.

 

 

    Самоврядування в нашому технікумі – це співпраця педагогічного колективу і студентської молоді, в процесі якої молодь відчуває себе господарями навчального закладу, відповідальними за події, які відбуваються в ньому, де вони проявляють ініціативу і творчість.