Центр мистецтв і дозвілля

      Студентське життя кольорове і безтурботне, веселе і незабутнє. Це крок у дорослий світ, перша оцінка у заліковій книжці, незабутні дні і безсонні ночі, нові друзі, неймовірні емоції, враження та події. Студентські роки – це прекрасний період надій і впевненості в тому, що мрії обов’язково збудуться.

 У  технікумі створені всі умови  для цікавого дозвілля , розвитку особистісних якостей, розкриття талантів і творчих здібностей студентів. Організовуючи і спрямовуючи студентське життя, адміністрація технікуму робить все для того, щоб створити і постійно відтворювати високу гуманітарну ауру, провідником якої має стати  професійно- підготовлений і духовно багатий спеціаліст.

 Студент є центральною постаттю технікуму. Адже світ змінюють молоді, завзяті, розумні та сильні.

Студенти технікуму мають можливість розвивати свої таланти у різних мистецьких жанрах: вокальний та хоровий спів, художнє читання, театральне мистецтво, інструментальна музика, класична хореографія, вокал.

Народний ансамбль «Зорепад» є учасником обласних, регіональних конкурсів та фестивалів.

Кожен студент має відчувати власну перспективу, зрозуміти й реалізувати своє “Я” – як індивідуальне, так і колективне. Реалізація студентського життя в технікумі спрямовується на проведення ефективних заходів дозвілля і відпочинку. Серед багатьох з них є щорічне проведення різноманітних конкурсів, акцій, огляду художньої самодіяльності студентів, “День Знань”,  “День учителя”, “День студента”,”День працівника сільського господарства” , “Новорічні свята”, “День відкритих дверей”, “Міс технікуму”, “Студент року”, “День гумору”, “День Захисника вітчизни” та багато інших цікавих заходів, які в нашому закладі перетворюються на концерти-шоу та концерти-вистави.

У технікумі накопичується досвід методів і прийомів, спрямованих на формування позитивних емоцій: це проведення відкритих виховних та інформаційних годин, творчих звітів, тематичних та розважальних вечорів, літературно-мистецьких свят, фестивалів тощо.

У технікумі  діють спортивні секції з футболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, вільної боротьби, гирьового спорту, шашок та шахмат.

 

Ви талановитий і креативний? Тоді на ваші ідеї чекає наш центр мистецтв і дозвілля!