Щорічно в останню суботу квітня в багатьох країнах світу відзначають свій день представники однієї з найдобріших професій – ветеринарні лікарі. Кожен хороший лікар завжди чує на свою адресу слова подяки, а в
Міжнародний день ветеринарного лікаря (World Veterinary Day), який був затверджений в 2000 році Всесвітньою ветеринарною асоціацією, їх особливо багато. Чотирилапі та пернаті пацієнти теж здатні відчувати величезну подяку до своїх рятувальників.
  З нагоди професійного свята викладачі та студенти відділення ветеринарної медицини Новочорторийського державного аграрного технікуму вітають колег, наставників та випускників спеціальності.
  Люди, які працюють у цій галузі – віддані своїй професії. Робота для вас – це покликання, щоденний ризик, постійна копітка праця.
  Висловлюємо Вам щиру подяку та прихильність і, звичайно ж, бажаємо здоров’я, щастя, прихильності долі, успіхів у здійсненні намічених планів, а також мирних і дисциплінованих пацієнтів.
  Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов, зігріває родинне тепло!
  Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю. Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Veterinarian Petting Dog