Я вишию сорочку кольорову     

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду…

Наша вишиванка – це модно, надзвичайно гарно і патріотично. Одягнувши вишиванку, ми підкреслюємо свою повагу до національного атрибуту нашої країни. Але не це головне. Головне, щоб одягаючи її, ми завжди пам’ятали про ті цінності, які символізує вишита сорочка, про наші віковічні традиції, про наше минуле й теперішнє.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Дрес-кодом дня була вишиванка і весь технікум замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Студенти, викладачі та співробітники технікуму організували виставку “Вишиванка  – символ української душі”.Окрім вишиванок на виставці є вишиті картини, хустки та предмети побуту. Серед інших експонатів – рушники, яким більше ста років. Усі вони виконані різними техніками, мають оригінальний покрій та орнаментне оздоблення.

Буката Віра – талановита майстриня-вишивальниця з Старої Чорториї презентувала свої роботи на виставці української вишивки. Талант народної майстрині багатогранний. Рушники, вишиті сукні і сорочки, створені її руками, палають яскравими фарбами. випромінюють світло, тепло, надію на родинне щастя, любов. Самобутність, різноманітність, художня витонченість вишивок зачаровує, наче дивна мелодія.

І як результат, окрім вираження своєї національної  та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.

https://www.facebook.com/100005004184890/videos/1847391132104342