Підсумки конкурсу “Педагогічний ОСКАР 2022”

Підведені підсумки щорічного конкурсу професійної майстерності «Педагогічний Оскар-2022», що був організований Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, НМЦ вищої та фахової передвищої освіти. Визначені переможці та призери змагання.

Вітаємо своїх колег із високою оцінкою, яку отримали їхні методичні роботи на Всеукраїнському фаховому конкурсі “Педагогічний ОСКАР -2022” На конкурс від коледжу була представлені методичні роботи викладачів:

ШВАЛЮК Володимир, БІЛОЦЕРКІВСЬКА Лілія Електронний навчальний практикум з навчальної дисципліни “Насінництво і селекція” -30 балів І місце

ГЕСИК Лариса – Хімія. Робочий зошит з навчальної дисципліни. -30 балів ІІІ місце

ОСТАПЧУК ТетянаГрунтознавство та землеробство .Атлас-довідник основних видів бур’янів для студентів спеціальності 201 «Агрономія» 28 балів

ОМЕЛЬЧУК НаталіяФінанси Електронний навчальний курс для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» 28 б.

СОКАЛЬСЬКА Лілія – Технологія виробництва продукції бджільництва Електронний навчально-методичний посібникдля студентівспеціальності 204 «Технологія виробництва продукції тваринництва», 29 балів

Технологія виробництва продукції тваринництва Щоденник навчальної практики з навчальної дисципліни для студентів спеціальності 204 «Технологія виробництва продукції тваринництва» 28 б.

МОТЛІЧ ІренаРобочий зошит для занять з дисципліни «Зарубіжна література» 30 б.

ПАВЛЮЧИК Лариса, МАТЮХА ВіталійРобочий зошит з дисципліни «Внутрішні незаразні хвороби» 29 балів

ОСАДЧУК Юлія, ОСАДЧУК ОлегРобочий зошит з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» 30 балів

РИБАК НаталіяУкраїнська література. Інтерактивний конспект лекцій 30 балів

ВЛАСЮК ОленаПодаткова система. Робочий зошит з навчальної практики для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» 28 б.

СІНЧУК ВікторіяТехніки декоративно-ужиткового мистецтва Досвід роботи гуртка «Берегиня» 28 балів

БАБ’ЯР НаталіяІсторія. Модуль “Суспільствознавство”. Комплекс методичного забезпечення 30 балів

СОРОКА Людмила – Іноземна мова. Мовленнєва діяльність 27 б.

Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2022» (вручення статуеток і дипломів) відбудеться на ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» у ІV кварталі 2022 року.